Svatební Valentýnská výstava

Minulý víkend 10. 2.-11.2. proběhla Svatební Valentýnská výstava v prostorách zámku v Novém Městě nad Metují, kterou pořádala  Svatební agentura paní Leixnerové Brandejsové. Byly zde k vidění svatební šaty, kabelky a střevíčky, pánské obleky, kravaty a košile. Dále snubní prsteny, svatební oznámení… chcete vědět víc?

Fotografování miminka

Fotografování miminka je radostná, někdy trochu náročná věc.  Tohle focení probíhalo ve chvílích mezi přebalovánín, kojením, mazlením. Pózování nepřicházelo v úvahu, protože miminko už mělo svoje jasné představy o tom, jak trávit načaté odpoledne. Proto se fotilo osvědčeným reportážním způsobem a… chcete vědět víc?

Nové Město nad Metují, Husovo náměstí

Další ukázka ze souboru fotografií z Nového Města nad Metují. Tentokrát z Husova náměstí. Náměstí se je v nadmořské výšce 324 m. Je dlouhé 143 m a široké 68 m. Ze všech stran ho lemuje krásné podloubí. chcete vědět víc?

Nové Město nad Metují

Nové město nad Metují fotografuji již několik let. Zde je několik netradičních pohledů na dominantu města, zámeckou věž Máselnici. Věž má výšku 53 m, průměr 10 m, krytý ochoz je ve výšce 25 m, průměr ciferníků věžních hodin je 1,5 m. Nabízí se odtud překrásný výhled na město a okolí. chcete vědět víc?

PF 2018

Přeji všem krásný a úspěšný rok 2018. chcete vědět víc?