Bohdan Holomíček v EPO 1

Bohdan Holomíček bezesporu patří mezi nejoriginálnější české fotografy. Během svého života nafotografoval a stále fotografuje drobné lidské příběhy, veselé i smutné. Poprvé jsem se s ním potkal v osmdesátých letech na jednom setkání fotografů. Z auta tehdy nosil další a další krabice fotografií,… chcete vědět víc?

Centrum současného umění EPO 1

V létě jsme navštívili Centrum současného umění EPO 1 v Trutnově. Velkorysý výstavní prostor vybudovaný z bývalé elektrárny manželi Kasperovými. Snoubí se zde současné moderní umění s industriálním prostorem prvorepublikové elektrárny. Jsou zde rozlehlé výstavní prostory, které jsme spíše zvyklí… chcete vědět víc?

Mini ve Vysokém Mýtě

Jako čerstvý majitel Mini Cooper R50 jsem krátce navštívil Mini Race Day ve Vysokém Mýtě. Setkání majitelů a příznivců klasických i nových Mini a dalších anglických vozů. Malá rychlá autíčka, trať s mnoha zatáčkami, naprosto pohodová a rodinná atmosféra.  chcete vědět víc?

Ameriky ve Vrchlabí

První víkend v srpnu se ve Vrchlabí opět konala akce Krkonoše Amerikou. Sraz majitelů a milovníků amerických vozů a motocyklů. Byly k vidění dokonale zrestaurované vozy z padesátých let až po současné závodní speciály. Nemohu se zbavit dojmu, že nejkrásnější vozy vznikaly v padesátých a šedesátých… chcete vědět víc?

Kristýna a Martin

Hořičky Vila Barbora chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 7 9 12 Následující »