Pokud jste mými zákazníky, případně zakázku domlouváme, svěřujete mi své osobní údaje.

Jako správce  Vašich osobních údajů Jiří Kroul, IČ 06367593, Slavětín nad Metují 86, kroulj@seznam.cz, 604563770, Vás proto chci informovat o rozsahu a způsobech jejich užití.

Osobní údaje jako je Vaše jméno, telefonní číslo, mailová adresa, adresa bydliště, číslo bankovního účtu, které mi sami svěřujete, používám z těchto důvodů.

Plnění smlouvy nebo jednání o ní.

To znamená, že Vaše telefonní číslo, mailovou adresu používám ke komunikaci s Vámi během domluvy zakázky a po dobu plnění zakázky.

Oprávněný zájem správce.

Nezbytně nutné údaje ve smlouvě, dohodě o dílo, jako je jméno, adresa.

Plnění právní povinnosti.

Faktury a údaje na nich, jako je adresa, číslo bankovního účtu, jsem povinen uchovávat po zákonnou dobu pro případnou kontrolu úřadů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Fotografie pořízené při Vaší zakázce zveřejňuji zde na webu a instagramovém účtu @jirikroul s Vaším souhlasem a na dobu určitou. Tento souhlas je naprosto dobrovolný, ničím nepodmíněný a kdykoliv odvolatelný.

Všechny Vaše osobní údaje považuji za důvěrné a snažím se je zabezpečit dostupnými technickými prostředky.

Abych mohl provozovat a neustále zlepšovat své služby, používám služby a aplikace techto dalších zpracovatelů, kteří se na dané zpracování specializují.

K provozu těchto webových stránek používám službu Juicyfolio.

K mailové komunikaci používám službu Email.cz.

K ukázkám některých mých prací slouží účet Instagram.

Na facebookový účet přidávám pouze odkazy na tento web.

Ke sledování návštěvnosti těchto webových stránek používám službu Google Analytics.

Nikomu dalšímu bez Vašeho výslovného souhlasu údaje neposkytuji. Též máte právo na změnu, doplnění, aktualizaci nebo výmaz osobních údajů. V případě Vašich dotazů, pochybností se můžete obrátit na mne, kdy se budu vše potřebné Vám snažit vysvětlit, nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Děkuji za pochopení a že jste dočetli až sem.