Náchodský výtvarný podzim

Vystavuji v Galerii výtvarného umění v Náchodě na Náchodském výtvarném podzimu od 25. 11. 2017 do 7. 1. 2018.  Je to přehlídka výtvarníků oblasti Náchodska, Jaroměřska, Broumovska, Trutnovska a části Rychnovska. Jsem rád, že se mohu této akce každý rok účastnit. chcete vědět víc?

Tisk fotografií. Fotoobraz

Dříve v ložnicích nad manželskou postelí našich prababiček a pradědů visela černobílá svatební fotografie v oválném rámu. Možná to byla i jediná z celé svatby. Dnešní doba nabízí mnohem širší možnosti prezentace fotografií v interiéru. V rámu se sklem, tisk na fotoplátně napnutém na blind rámu,… chcete vědět víc?

Proč tisknout fotografie? Fotokniha

Fotoknihy se staly v poslední době novým fenoménem, který byl dříve nedostupný a může nahradit klasická fotoalba. Dobře zvládnutou fotoknihu je radost prohlížet a na archivaci fotografií je to ideální formát. Důležité je správné řazení snímků, textová a grafická úprava. Vzhledem k tomu, že každý… chcete vědět víc?

Proč tisknout fotografie?

Odhaduje se, že ročně vznikne několik miliard fotografií.Každou vteřinu několik desítek tisíc fotoaparátů na celém světě udělá cvak. Zajímalo by mne, kolik jich je skutečně vytisknutých na papíře. Odhaduji, že to bude jen malé procento. Přitom digitální fotografie je jen soubor dat uložený v paměti… chcete vědět víc?

Babí léto

Babí léto mám rád. Klid a hlavně skvělé světlo. chcete vědět víc?

« Předchozí 1 4 6 8 9 10 11 Následující »