Portrétní fotografování

Hledání míst se zajímavým světlem pro portrétní fotografování je někdy takové malé fotografické dobrodružství. Tyhle fotografie vznikly při procházkách v Kostelci nad Orlicí a Ratibořicích.  chcete vědět víc?

Pálení čarodějnic

Pár fotografií z posledního pálení čarodějnic. Ohně jsou údajně vidět i na snímcích z vesmírných amerických družic NOAA z výšky 850 km. Se svým fotoaparátem jsem se pohyboval na hraně jeho technických možností, ale prakticky se dá dnes fotit při jakémkoliv světle. Možnost kdykoliv změnit citlivost… chcete vědět víc?

Jaro je tu!

Když měl Antonín Kratochvíl fotit Davida Bowieho, řekl mu: „V ateliéru nefotím, pojďme ven, hledat světlo.“ Přesně tohle mám rád, hledat světlo. Portrét jako kombinace fotografovaného člověka, o kterého jde především, dobrého světla a zajímavé lokace. Zde pár ukázek z portrétního focení v jarní… chcete vědět víc?

Salon východočeské fotografie 2018

Minulý víkend, v sobotu 7. dubna proběhla vernisáž 5. ročníku Salonu východočeské fotografie v krásných výstavních prostorách Galerie Kinský Nového zámku Kostelec nad Orlicí. Fotografie zde vystavuje 38 autorů vybraných odbornou porotou a 3 hosté. Je zde k vidění více jak 200 fotografií, barevných… chcete vědět víc?